ChessAcademy.am
2014-11-27    2-ՐԴ ՓՈՒԼ. ՇԵՆԳԱՎԻԹ
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 9-րդ օլիմպիադայի II փուլի Շենգավիթ վարչական շրջանի ավագ/միջնակարգ դպրոցների միջև ընթացող պայքարում հաղթող ճանաչվեց Երևանի քաղաքապետարանի Շենգավիթ վարչական շրջանի թիվ 65 ավագ դպրոցը, իսկ հիմնական դպրոցների միջև ընթացող պայքարում`  թիվ 74 հիմնական դպրոցը: Անհատական ցուցանիշներով հաղթող ճանաչվեցին. 1. Մկրտչյան Սարգիս - տղաների խմբում - թիվ 65 ...
Ավելին


2014-11-26    2-ՐԴ ՓՈՒԼ. ՔԱՆԱՔԵՌ-ՔԵՅԹՈՒՆ ԱՎԱՆ
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 9-րդ օլիմպիադայի II փուլի Քանաքեռ -Զեյթուն և Ավան վարչական շրջանների ավագ/միջնակարգ դպրոցների միջև ընթացող պայքարում հաղթող ճանաչվեց ՀՀԿԳՆ Քանաքեռ -Զեյթուն վարչական շրջանի ԵՊՀ ֆիզմաթ վարժարանը, իսկ հիմնական դպրոցների միջև ընթացող պայքարում` Երևանի քաղաքապետարանի Ավան վարչական շրջանի անվան թիվ 104 հիմնական դպրոցը.: Անհատական ցուցանիշներով հաղթո...
Ավելին


2014-11-25    2-ՐԴ ՓՈՒԼ. ՆՈՐ-ՆՈՐՔ ՆՈՐՔ-ՄԱՐԱՇ
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 9-րդ օլիմպիադայի II փուլի Նոր Նորք և Նորք-Մարաշ վարչական շրջանների ավագ/միջնակարգ դպրոցների միջև ընթացող պայքարում հաղթող ճանաչվեց Երևանի քաղաքապետարանի Նոր Նորք վարչական շրջանի թիվ 187 միջնակարգ դպրոցը, իսկ հիմնական դպրոցների միջև ընթացող պայքարում` Նոր Նորք վարչական շրջանի թիվ 96 հիմնական դպրոցը: Անհատական ցուցանիշներով հաղթող ճանաչվեցին. ...
Ավելին


2014-11-24    2-ՐԴ ՓՈՒԼ. ԿԵՆՏՐՈՆ
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 9-րդ օլիմպիադայի II փուլի Կենտրոն վարչական շրջանի ավագ/միջնակարգ դպրոցների միջև ընթացող պայքարում հաղթող ճանաչվեց ՀՀ ԿԳՆ Կենտրոն վարչական շրջանի ՀՊՃՀ հենակետային վարժարանը., իսկ հիմնական դպրոցների միջև ընթացող պայքարում`  թիվ 55 հիմնական դպրոցը: Անհատական ցուցանիշներով հաղթող ճանաչվեցին. 1. Բաղդասարյան Ալեքսանդր - տղաների խմբում - թիվ 29 Ա/...
Ավելին


2014-11-21    2-ՐԴ ՓՈՒԼ. ՄԱԼԱԹԻԱ-ՍԵԲԱՍՏԻԱ
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 9-րդ օլիմպիադայի II փուլի Մալաթիա Սեբաստիա վարչական շրջանի ավագ/միջնակարգ դպրոցների միջև ընթացող պայքարում հաղթող ճանաչվեց ՀՀ ԿԳՆ Մալաթիա Սեբաստիա վարչական շրջանի թիվ 184 ավագ դպրոցը, իսկ հիմնական դպրոցների միջև ընթացող պայքարում`  թիվ 152 հիմնական դպրոցը: Անհատական ցուցանիշներով հաղթող ճանաչվեցին. 1. Ավանյան Հովհաննեսը - տղաների խմբում - թ...
Ավելին


2014-11-20    2-ՐԴ ՓՈՒԼ. ԷՐԵԲՈՒՆԻ-ՆՈՒԲԱՐԱՇԵՆ
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 9-րդ օլիմպիադայի II փուլի Էրեբունի և Նուբարաշեն վարչական շրջանների ավագ/միջնակարգ դպրոցների միջև ընթացող պայքարում հաղթող ճանաչվեց ՀՀ ԿԳՆ Էրեբունի վարչական շրջանի թիվ 119 ավագ դպրոցը, իսկ հիմնական դպրոցների շարքում՝  թիվ 194 հիմնական դպրոցը. : Անհատական ցուցանիշներով հաղթող ճանաչվեցին. 1. Փարվանյան Աշոտ - տղաների խմբում - թիվ 119 ա/դ 2. Ավ...
Ավելին


2014-11-19    2-ՐԴ ՓՈՒԼ. ԱՋԱՓՆՅԱԿ-ԴԱՎԹԱՇԵՆ
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 9-րդ օլիմպիադայի II փուլի Աջափնյակ և Դավթաշեն վարչական շրջանների ավագ/միջնակարգ դպրոցների միջև ընթացող պայքարում հաղթող ճանաչվեց ՀՀ ԿԳՆ Աջափնյակ վարչական շրջանի թիվ 118 ավագ դպրոցը, իսկ հիմնական դպրոցների միջև ընթացող պայքարում` թիվ 168 : Անհատական ցուցանիշներով հաղթող ճանաչվեցին. 1. Երոյան Արա - տղաների խմբում - թիվ 168 հ/դ 2. Սաֆրազյան Ս...
Ավելին


2014-11-18    2-ՐԴ ՓՈՒԼ. ԱՐԱԲԿԻՐ
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 9-րդ օլիմպիադայի II փուլի Արաբկիր վարչական շրջանի ավագ/միջնակարգ դպրոցների միջև ընթացող պայքարում հաղթող ճանաչվեց ՀՀ ԿԳՆ Արաբկիր վարչական շրջանի թիվ 83 ավագ դպրոցը, իսկ հիմնական դպրոցների միջև ընթացող պայքարում՝ թիվ 51 հիմնական դպրոցը: Անհատական ցուցանիշներով հաղթող ճանաչվեցին. 1. Հակոբյան Արամ - տղաների խմբում - թիվ 51 հ/դ 2. Հարությունյա...
Ավելին





Developed by 5165m Studio