ChessAcademy.am

ՀՀ դպրոցականների շախմատի 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլի ժամանակացույց. Երևան և մարզեր

2022-04-14

Ս/թ. մայիսի 11 -ից 19-ը  Հայաստանի շախմատի ակադեմիան կազմակերպում է ՀՀ դպրոցականների շախմատի 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլը ՝ հետևյալ ժամանակացույցով. 

ք. Երևան

N Ամսաթիվ Վարչական շրջան Անցկացման վայրը Հասցե
1 11/5/2022 Մալաթիա-Սեբաստիա Հայաստանի շախմատի ակադեմիա Շևչենկո 34
2 12/5/2022 Աջափնյակ, Դավթաշեն Հայաստանի շախմատի ակադեմիա Շևչենկո 34
3 13/05/2022 Էրեբունի, Նուբարաշեն Հայաստանի շախմատի ակադեմիա Շևչենկո 34
4 14/05/2022 Արաբկիր Հայաստանի շախմատի ակադեմիա Շևչենկո 34
5 16/05/2022 Նոր Նորք, Նորք-Մարաշ Հայաստանի շախմատի ակադեմիա Շևչենկո 34
6 17/05/2022 Կենտրոն  Հայաստանի շախմատի ակադեմիա Շևչենկո 34
7 18/05/2022 Քանաքեռ-Զեյթուն, Ավան Հայաստանի շախմատի ակադեմիա Շևչենկո 34
8 19/05/2022 Շենգավիթ Հայաստանի շախմատի ակադեմիա Շևչենկո 34

Մրցումների սկիզբը` ժամը 10:30

N Մարզ Ժամ Օրեր Տարածաշրջան  անցկացման վայր 
1 Շիրակ                    10։30 13.05.22 14.05.22 Գյումրի  Գյումրու թիվ 30 հիմնական դպրոց
                              10։30 12.05.2022 Արթիկ  Արթիկի թիվ 4 հիմնական դպրոց
                              10։30 12.05.2022 Ախուրյան  Ախուրյանի թիվ 1 հիմնական դպրոց
                              10։30 12.05.2022 Անի  Մարալիկի թիվ 1 միջնակարգ դպրոց
                             10։30 11.05.2022 Աշոցք Աշոցքի միջնակարգ դպրոց
                              10։30 11.05.2022 Ամասիա Ամասիայի միջնակարգ դպրոց
2 Գեղարքունիք         11:00 06.05.2022 Ճամբարակ Ճամբարակի ավագ դպրոց 
    11:00 11.05.2022 Սևան  Սևւանի 3-րդ դպրոց
    11:00 17.05.2022 Վարդենիս Վարդենիս 2-րդ դպրոց
    11:00 18.05.2022 Մարտունի Մարտունու 1-ին դպրոց
    11:00 23.05.2022 Գավառ  Գավառի 2-րդ դպրոց
3 Արագածոտն           10:30 08.05.2022 Թալին  Թալինի 2-ին դպրոց
    10։30 22.05.2022 Ապարան Ապարանի համար 2-րդ դպրոց
    10։30 15.05.2022 Աշտարակ  Աշտարակի համար 1 դպրոց 
4  Լոռի                      11:00 17.05.2022 Ստեփանավան Ստեփանավանի թիվ 2 դպրոց
    11:00 18.05.2022 Տաշիր  Տաշիրի մշակույթի պալատ
    11:00 16.05.2022 Ալավերդի Ալավերդու թիվ 5 դպրոց
    11:00 23.05.2022 Վանաձորի- Գուգարքի   Վանաձորի շախմատի դպրոց 
    11:00 19.05.2022 Սպիտակ     Սպիտակի 1- ին դպրոց
5 Արմավիր               11:00 22.05.2022 Էջմիածին 3-րդ դպրոց 
    11:00 08.05.2022 Արմավիր 5-րդ դպրոց
    11:00 15.05.2022 Բաղրամյանի շրջան  Մյասնիկյանի դպրոց 
6 Վայոց Ձոր                     10:00 10.05.2022 Ջերմուկ Մաքսիմ Գորկու համար 1-ին դպրոց 
    10:00 10.05.2022 Վայք Վայքի հիմնական դպրոցում 
    10:00 12.05.2022 Եղեգնաձոր համար 1-ին դպրոց
7 Տավուշ                    12:00 21.05.2022 Իջևան Իջևանի թիվ  5   դպրոց
    12:00 14.05.2022 Բերդ Բերդի թիվ  3 դպրոց
    12:00 15.05.2022 Դիլիջան Դիլիջանի կենտրոնական դպրոց
    12:00 22.05.2022 Նոյեմբերյան Նոյեմբերյանի ավագ դպրոց
9 Կոտայք                  11:00  06.05.2022 Հրազդան Հրազդանի շախմատի և մականախաղի մարզադպրոց
    10:00 19.05.2022 Աբովյան Աբովյանի շախմատի դպրոց
    10:00 12.05.2022 Չարենցավան Չարենցավանի թիվ 5 հիմնական դպրոց
    12:30 04.05.2022 Եղվարդ Նոր Հաճնի թիվ 1 հիմնական դպրոց 
10 Արարատ                10:00 07.05.2022 Արտաշատ  Արտաշատի համար 1 դպրոց 
    10:00 05.05.2022 Մասիս Մասիսի համար 2-րդ
    10:00 06.05.2022 Վեդի, Արարատ  Վեդիի համար 2 դպրոց 



Developed by 5165m Studio